BACK

   
Hier vindt u links naar een aantal bevriende organisaties en kerkelijke gemeenschappen die contact hebben met Iona en die in hun context activiteiten ontplooien met deze Keltisch-christelijke traditie. Heeft u belangstelling om hier vermeld te worden of suggesties voor andere vermeldingen, dan kunt u dit met een korte omschrijving doorgeven aan de webmaster


Nederlandse Iona Groep

Secretariaat Nederlandse Iona Groep
Irene Stok  033 2585578
secretaris@ionagroep.nl

Penningmeester
Casper Silvis
penningmeester@ionagroep.nl
IBAN: NL44 INGB 0009 3505 13
t.n.v. Nederlandse Ionagroep Amersfoort
ANBI-Status  Iona Community

Contact Regiogroepen

Groningen Stad
Hilda Scherphuis  050 5499505  groningenstad@ionagroep.nl

Mid West
Anne van den Berg  071 5170493  midwest@ionagroep.nl

Noord Holland
Hanneke Ruitenbeek  072 8885550  noordholland@ionagroep.nl

Rotterdam
Desirée van der Hijden en Jan Maasen  0180 615524  rotterdam@ionagroep.nl

Utrecht
Eeke Anne de Ruig   utrecht@ionagroep.nl

Utrechtse Heuvelrug
Joke de Zwaan    utrechtseheuvelrug@ionagroep.nl

Zuid
Willie Verhoef  06 23086248  zuid@ionagroep.nl

Zutphen
Annie Benjamin  0318 621897  zutphen@ionagroep.nl

Zwolle
Annie Hasker  zwolle@ionagroep.nl

NIG Gebedskalender  
Annie Benjamin  0318 621897  gebedskalender@ionagroep.nl

Verwante organisaties

Besteladres Wild Goose Publications in Nederland  www.kerkboek.nl

DOPERSDUIN te Schoorl   www.dopersduin.nl

Kerkelijke gemeenschappen

Doopsgezinde Gemeente Leeuwarden     www.dgleeuwarden.org
English Reformed Church Amsterdam     http://www.ercadam.nl/

Moederorganisatie

The Iona Community
The Abbey & MacLeod Centre
Isle of Iona Argyll PA766SN
tel. 0044 1681 700 404
fax 0044 1681 700 460
ionacomm@iona.org.uk
Iona Abbey
The MacLeod Centre
ANBI-Status Iona Community

Camas Centre
Ardfenaig, Bunessan
Isle of Mull PA676DX
tel. 0044 1681 700 367
ionacomm@iona.org.uk
Camas Centre

Office in Glasgow
21 Carlton Court
Glasgow G5 9JP
tel. 0044 141 429 7281
admin@iona.org.uk

Iona Abbey & MacLeod centre   Bookings Office
abbey.bookings@iona.org.uk
mac.bookings@iona.org.uk

Wild Goose Publications (WGRG)
The Iona Community
21 Carlton Court
Glasgow G5 9JP
tel. 0044 141 429 7281
admin@ionabooks.com

Aan te bevelen vrienden

Duitse Iona Groep  www.ionacommunity.de
The Swedish Iona-Inspired Network  www.ionasverige.se
The Iona Community New World Foundation  www.iona-nwf.org
Iona Groep Noordwijk  facebook.com/ionanoordwijk

   

BACK TOP